DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Polecamy

STATYSTYKA

DZIŚ 13

WCZORAJ 61

TYDZIEŃ 13

MIESIĄC 2118

WSZYSTKIE 92441

Nowości

UROCZYSTE OTWARCIE PARKU

plakat A.K.

PRZEGLĄD JESIENNE KUJAWSKIE SMAKI

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich, nieformalne grupy sąsiedzkie, koleżeńskie, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, spółdzielnie socjalne i wszystkich mieszkańców Powiatu Aleksandrowskiego do udziału w prezentacji i degustacji potraw związanych z tematyką jesienną.

Prezentacja odbędzie się 10.10.2014 roku o godz.17.00 w MCK , na zgłoszenia czekamy do 06.10.2014r. Szczegóły w regulaminie

w zakładce KONKURSY

"Moje wakacje w Aleksandrowie Kujawskim"

Urząd Miejski w Aleksandrowie Kujawskim na początku wakacji ogłosił konkurs na najfajniejsze zdjęcia i filmy wakacyjne pt. Moje wakacje w Aleksandrowie Kujawskim

"Ze względu na małe zainteresowanie konkursem Burmistrz Miasta postanowił przyznać wyróżnienie uczestnikom warsztatów filmowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim. Grupa w składzie: Maksymilian Brzoska, Dominika Dzik, Kamil Iwiński, Mateusz Krzyżański, Małgorzata Jagodzińska, Kamil Jagodziński, Nicol Rożyk oraz Piotr Ciechanowski przesłała film pt. „Poszukiwanie aleksandrowskiego skarbu”.

Laureatom gratulujemy. Nagroda zostanie wręczona podczas sesji Rady Miejskiej Aleksandrowa Kujawskiego w dniu 30 września 2014 r. o godz. 10:00 w sali 121 Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim. "

tekst http://www.aleksandrowkujawski.pl

Zapraszamy laureatów.

 

WYSTAWA CZŁONKÓW TPA

plakat AK

Jadwiga Aleksandrowicz - 40 LAT PRACY DZIENNIKARSKIEJ

plakat:AK

"Uwaga tu Gliwice"

plakat: Piotr Ciechanowski

XXXIII Przegląd Artystycznego Ruchu Seniora "O ZEGAR CZASU"

plakat:AK

Zajęcia taneczne Szkoły Tańca "Góreccy"

Koło Fotograficzne MCK - NABÓR 2014/15

plakat A.Kraszewska

Koło Filmowe MCK - 2014/15

Koło Filmowe ma na celu zrzeszenie ludzi interesujących się teoretycznymi i praktycznymi aspektami kina. W planach działalności koła uwzględnia się kręcenie i montowanie materiałów filmowych, współtworzenie kroniki filmowej Miejskiego Centrum Kultury, udziały w konkursach, specjalne pokazy filmowe, a także spotkania z filmoznawcami i wyjazdy na festiwale filmowe. Dodatkowo celem Koła Filmowego będzie funkcjonowanie w social mediach w postaci bloga internetowego, facebooka, itp. Wszystko to okraszone filmoznawczą dyskusją. Zapraszamy osoby pasjonujące się filmem i takie, które chciały by się dowiedzieć i nauczyć czegoś nowego w tej materii. Najważniejsze są Wasze chęci i zaangażowanie.  

plakat P.Ciechanowski

TOP